گذشته قابل تغییر نیست؛ اما آینده قابل پایه‌ریزی است.

گروه اقتصادی اودی بستر پرورش کسانی است که می‌خواهند نقشی در آینده داشته باشند.

اودی فایننس متشکل از کارشناسان، مدرسین، متخصصین و دانش‌پژوهانی است که با هدف ارائه‌ی خدمات به علاقه‌مندان فعالیت در بازارهای مالی جهانی و داخلی، در کنار شما هستند.

شرکت “هوشمند سرمایه عصر فرتاک” با نام تجاری “اودی فایننس” با دورنمای انتقال دانش علمی و عملی و معرفی مسیرهای گوناگون در راستای کسب درآمد به صورت ارزی یا ریالی از بازارهای مالی فعالیت خود را آغاز نمود. در صنعت بازارهای مالی، تجربه و دانش زیاد، یک رکن اساسی برای دستیابی به موفقیت است؛ در این راستا با افراد حرفه‌ای و کارآزموده هم مسیر شده‌ایم تا بهترین ایده‌ها و آموزش‌ها را در زمینه بازارهای مالی فراهم کنیم.

مجموعه اقتصادی “اودی فایننس” به عنوان یکی از پیشگامان در حوزه معرفی و آموزش بازارهای مالی فعالیت می‌کند. ما به صورت تخصصی در زمینه بازارهای مالی داخلی (بورس و سهام)، بازارهای مالی بین المللی (فارکس، کریپتوکارنسی و…) و زیرمجموعه‌های جانبی این بازارها فعالیت می‌کنیم. در این مجموعه اقتصادی با افتخار، ارایه دهنده خدماتی با کیفیت و متنوع در حوزه بازارهای مالی هستیم و تحت هر شرایطی مخاطبان ما در اولویت هستند و برای رسیدن به هدف خود در ارائه خدمات با کیفیت، بیشترین تلاش را می کنیم.

همچنین، در مجموعه اقتصادی اودی، به آموزش و اطلاع رسانی در زمینه بازارهای مالی نیز توجه ویژه‌ای داریم. برگزاری دوره‌های آموزشی برای نوجوانان با رویکرد ایجاد دیدگاه سرمایه‌گذاری هوشمندانه در آینده، از دیگر فعالیت‌های ما در حوزه آموزش است.

اعتقاد داریم که دانش و تجربه ما در این حوزه، به ما اجازه می دهد تا بتوانیم به مخاطبان خود خدماتی با کیفیت به همراه بازدهی معقول ارائه دهیم و با ارائه پشتیبانی تمام وقت برای دوره‌های آموزشی تلاش می کنیم تا مخاطبان خود را در هر مرحله از معاملات خود در بازارهای مالی همراهی کنیم و از آنها حمایت کنیم.

 

خدمات گروه اقتصادی اودی فایننس:

 • بازارهای مالی داخلی
  1. بورس
  2. طلا
  3. دلار
  4. زعفران

 

 • بازارهای مالی بین‌المللی
  1. فارکس
  2. کریپتوکارنسی (ارز دیجیتال – رمز ارز)
  3. کپی ترید (سوشال ترید)

 

 • دوره‌های آموزشی حضوری و غیرحضوری

 

 • معرفی و ارائه دستیار ترید (ربات‌های معامله‌گر)

 

 • معرفی و ارائه اندیکاتورهای کاربردی

 

 • ارائه مشاوره در زمینه اصلاح سبد سرمایه

 

 • مشاوره و راهنمایی برای سرمایه‌گذاری هوشمندانه‌تر

 

 • ارائه مشاوره و راه حل عملی در زمینه کسب و کار

 

 • دوره‌های آموزشی ویژه نوجوانان

 

در این مجموعه اقتصادی، ما بر این باور هستیم که با ترکیب تجربه، دانش و تکنولوژی، می‌توانیم بهترین خدمات بازارهای مالی را به مخاطبانمان ارائه دهیم. ارائه خدمات و محصولاتی مانند  دستیار ترید (ربات‌های معامله‌گر)، که به صورت خودکار و با استفاده از الگوریتم‌های پیشرفته، معاملات در بازارهای مالی را انجام می‌دهند، نیز در دسترس مخاطبان ماست.

همچنین، در Oodi Finance به صورت ویژه به ارزش‌هایی چون شفافیت، امنیت و کارآمدی توجه ویژه‌ای داریم و با ارائه‌ی خدماتی که بر مبنای این ارزش‌ها عمل می‌کنند، برای کاربرانمان اعتماد و اطمینان کامل را فراهم کرده‌ایم.

در اودی فایننس، تیم کاملی از افراد با تجربه و متخصص در صنعت بازارهای مالی تشکیل شده است تا بهترین ارائه دهنده خدمات بازارهای مالی در منطقه باشیم و مخاطبانمان بتوانند بهترین تجربه ممکن از خدمات ما را داشته باشند.

 

برخی از ویژگی‌هایی که در تشکیل تیم اودی فایننس توجه ویژه‌ای نسبت به آنها لحاظ شده عبارتند از:

۱. تجربه در بازارهای مالی جهت پیش‌بینی روند بازارها

۲. تخصص در تحلیل تکنیکال، تحلیل بنیادی، مدیریت ریسک، فعالیت در بازارهای مشتقه و …

۳. هماهنگ تیمی در جهت مقابله با چالش‌ها و نوسانات بازارهای مالی

۴. ارتباطات خوب و روان با مخاطبان و سایر همکاران

۵. توانایی تصمیم‌گیری در شرایط فشار در جهت مقابله با چالش‌ها و نوسانات موجود در بازارهای مالی

۶. دقت در تحلیل دقیق داده‌های بازارهای مالی

۷. خلاقیت و نوآوری برای ارائه راه‌حل‌های نوین و خلاقانه برای چالش‌ها و نوسانات بازارهای مالی

۸. روحیه کار تیمی

۹. مسئولیت‌پذیری برای پایبندی به اصول و قوانین در سخت‌ترین شرایط و بحران‌ها

۱۰. آگاهی از تحولات بازارهای مالی و به روز بودن نسبت به تحولات بازارهای مالی و تکنولوژی‌های مرتبط با آن‌ها و توانمند در به‌روزرسانی و آموزش خود در این حوزه

برای مشاهده محصولات، به فروشگاه ما مراجعه کنید و از دوره‌های آموزشی و ابزارهایی که برای شما فراهم کرده‌ایم بهره ببرید. تمامی محصولاتی که در فروشگاه Oodi Finance ارائه می‌شوند، با استانداردهای امنیتی بالایی طراحی شده‌اند و به شما امکان می‌دهند تا با اطمینان و امنیت کامل، تجارت خود را به صورت آنلاین انجام دهید.

ما به دنبال برقراری روابط بلند مدت با مخاطبان خود هستیم؛ پس در صورتی که به دنبال خدمات بازارهای مالی با کیفیت و به روز هستید، با ما تماس بگیرید.