خانه » دوره‌های آموزشی » دوره‌های آموزشی حضوری

نمایش دادن همه 6 نتیجه

کپی ترید و مدیریت سرمایه

۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان
کپی ترید یکی از روش‌های فعالیت در همه‌ی بازارهای مالی مثل بازار فارکس، بورس، رمزارزها و … است؛ ولی به دلیل گستردگی و محبوبیت بازار فارکس پلتفرم‌های کپی ترید بیشتر در فارکس استفاده می‌شوند و نسبت به بقیه بازارها بیشتر مورد استفاده است.   مدت زمان‌دوره: 3 جلسه دو ساعته + 3 ساعت محتوای تصویری آموزشی رایگان
دوره‌های حضوری مجموعه‌ی اودی فایننس به صورت نیمه خصوصی (با حضور 4 نفر) تشکیل می‌شود.

فارکس مقدماتی

۲,۹۹۰,۰۰۰ تومان۳,۹۹۰,۰۰۰ تومان
دوره مقدماتی فارکس با در نظر گرفتن نیاز مخاطبان سعی خود را بر این گذاشته است که با صرفه جویی در زمان متقاضیان، مهم ترین مباحث مورد نیاز را در این دوره آموزش دهد که افراد با کلیات بازار آشنایی کامل پیدا کرده و بتوانند ورود مطمئنی به بازار فارکس داشته باشند.   با ثبت نام در دوره حضوری، ساپورت آموزشی شما در گروه واتس‌اپ و با حضور مدرس دوره، تا 6 ماه پس از پایان دوره انجام می‌شود. + دسترسی کامل به ویدیوهای دوره مجموعه استراتژی‌های معاملاتی ویژه فارکس   مدت زمان‌دوره: 5 جلسه دو ساعته + 6 ساعت محتوای تصویری آموزشی رایگان دوره + 1 ساعت محتوای تصویری آموزشی "دوره استراتژی‌های معاملاتی" به صورت رایگان دوره‌های حضوری مجموعه‌ی اودی فایننس به صورت نیمه خصوصی (با حضور 4 نفر) تشکیل می‌شود.

کریپتوکارنسی مقدماتی (ارز دیجیتال مقدماتی)

۲,۹۹۰,۰۰۰ تومان۳,۹۹۰,۰۰۰ تومان
اگر نمی‌دانید بازار ارز دیجیتال را از کجا شروع کنید اینجا به آموزش ارزهای دیجیتال می‌پردازیم . درواقع آموزش ارز دیجیتال را به زبان ساده بیان کردیم. همچنین قرار نیست از اصطلاحات عجیب ‌و غریب استفاده کنیم تا دچار سردرگمی شوید.   با ثبت نام در دوره حضوری، دسترسی مادام العمر به فیلم‌های آموزشی این دوره نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت. ساپورت آموزشی شما در گروه واتس‌اپ و با حضور مدرس دوره، تا 6 ماه پس از پایان دوره انجام می‌شود.   مدت زمان‌دوره: 5 جلسه دو ساعته + 3 ساعت محتوای تصویری آموزشی رایگان دوره + 4 ساعت و نیم محتوای تصویری آموزشی "دوره تحلیل تکنیکال کلاسیک" به صورت رایگان دوره‌های حضوری مجموعه‌ی اودی فایننس به صورت نیمه خصوصی (با حضور 4 نفر) تشکیل می‌شود.

تحلیل و معامله‌گری در بازارهای داخلی

۵,۹۹۰,۰۰۰ تومان۷,۹۹۰,۰۰۰ تومان
مخاطبین دوره : کلیه افراد علاقه مند به سرمایه گذاری و کسب درآمد از بازار بورس ایران   پیش نیاز دوره : دوره آموزشی از مباحث مقدماتی میباشد و نیاز به پیش نیاز خاصی ندارد.   مدت زمان‌ دوره : 10 جلسه دو ساعته + محتوای تصویری آموزشی دوره تحلیل و معامله‌گری در بازارهای داخلی + (محتوای تصویری آموزشی “دوره تکنیکال کلاسیک” + “دوره معاملات پر سود با ایچی‌موکو”) به صورت رایگان دوره‌های حضوری مجموعه‌ی اودی فایننس به صورت نیمه خصوصی (با حضور 4 نفر) تشکیل می‌شود.

کریپتومکس (ارز دیجیتال تکمیلی)

۴,۹۹۰,۰۰۰ تومان

در چند سال اخیر فعالیت در بازار رمز ارزهای دیجیتال در بین عموم مردم جهان با استقبال فراوانی روبرو بوده و نوسانات شدید قیمت های این بازار ،  همواره فرصت هایی بسیار سود ده را برای فعالین آن رقم زده.

اما با نگاهی دقیقتر ، بررسی ها نشان داده که تعداد افراد متضرر در این بازار در مقایسه با افرادی که توانسته اند سود کسب کنند بیشتر بوده. مانند سایر بازارهای مالی مهمترین دلیل عدم توانایی در کسب سود ، نداشتن سواد و دانش کافی به منظور فعالیت در این بازارهاست. دانشی که با صرف زمانی معقول می تواند موفقیت در این بازار ها را تضمین کند.

با ثبت نام در دوره حضوری، ساپورت آموزشی شما در گروه واتس‌اپ و با حضور مدرس دوره، تا 6 ماه پس از پایان دوره انجام می‌شود.

مدت زمان‌دوره:

5 جلسه دو ساعته دوره‌های حضوری مجموعه‌ی اودی فایننس به صورت نیمه خصوصی (با حضور 4 نفر) تشکیل می‌شود.

ارز دیجیتال و متاورس نوجوانان (Cryptoteen)

۲,۹۹۰,۰۰۰ تومان
برای ا‌ولین بار در اصفهان، کارگاه آموزش حضوری بازارهای مالی نوجوانان 10 تا 16 سال.   اگر نمی‌دانید آموزش بازار ارز دیجیتال به فرزندانتان را از کجا شروع کنید، این دوره به صورت تخصصی به آموزش ارزهای دیجیتال به نوجوانان اختصاص یافته است. درواقع آموزش ارزدیجیتال را به زبان ساده بیان کردیم. همچنین قرار نیست از اصطلاحات عجیب ‌و غریب استفاده کنیم تا دچار سردرگمی شوید. هدف نهایی از تشکیل این دوره صرفا آموزش و آشنایی با مبانی اولیه ارزهای دیجیتال و فضای آن میباشد، و بنایی بر شروع فعالیت و یا کسب درآمد برای این گروه سنی وجود ندارد.   مدت زمان‌دوره: 5 جلسه یک ساعته دوره‌های حضوری مجموعه‌ی اودی فایننس به صورت نیمه خصوصی (با حضور 4 نفر) تشکیل می‌شود.