خانه » دستیار ترید و ربات‌های معامله‌گر

نمایش دادن همه 8 نتیجه

دستیار ترید بورس (هانوروبو)

۹۸۰,۰۰۰ تومان۱,۷۰۰,۰۰۰ تومان
این دستیار برای استفاده تمامی فعالین، از مبتدی تا حرفه‌ای، در بازارهای سهام ایران قابل استفاده و کارا خواهد بود. دقت داشته باشید که بهترین نقاط خروج از معامله در بازار سرمایه برای هر سهمی در اختیار شما خواهد بود. پس هیچ ریسکی در شرایط نزولی بازار بر معامله‌گر تحمیل نخواهد شد.

عضویت رایگان اتاق ترید – Trade Room

تریدروم اودی شامل تحلیل‌ها و پیشنهادات خرید و فروش در بازار فارکس توسط تحلیلگران و معامله‌گران متخصص مجموعه می‌باشد. برای عضویت رایگان در اتاق ترید اودی‌فایننس‌، کافیست از طریق لینک زیر (با فیلترشکن روشن) اقدام به ثبت نام فرمایید و شماره مشتری اختصاصی خود (Client ID) را به پشتیبانی مجموعه در واتس‌اپ ارسال نموده تا این دوره به صورت رایگان در اختیار شما قرار گیرد.

لینک ثبت نام (با فیلترشکن روشن)

اندیکاتور رایگان آلفا – αLPHA Indicator

اندیکاتور Alpha Generation یک اندیکاتور اختصاصی شامل سه شاخص نوآورانه در متاتریدر (نظرات تحلیل‌گران، کندل‌های تطبیقی، همگرایی و واگرایی تطبیقی) برای شناسایی فرصت‌های معاملاتی جدید، روانشناسی بازار و تشخیص نقاط ورود و خروج بالقوه در بازار فارکس است. برای دریافت رایگان اندیکاتور Alpha Generation اودی‌فایننس‌، کافیست از طریق لینک زیر (با فیلترشکن روشن) اقدام به ثبت نام فرمایید و شماره مشتری اختصاصی خود (Client ID) را به پشتیبانی مجموعه در واتس‌اپ ارسال نموده تا این اندیکاتور به صورت رایگان در اختیار شما قرار گیرد.

لینک ثبت نام (با فیلترشکن روشن)

دستیار تریدر گلدمایند (کم ریسک)

۷,۶۵۰,۰۰۰ تومان۲۵,۵۰۰,۰۰۰ تومان
شما با خرید این محصول ربات تمام‌ اتوماتیک گلد مایند، شامل لایسنس 3 یا 6 یا 12 ماهه، به همراه آموزش نصب و راه‌اندازی ربات و همچنین پشتیبانی واتس‌اپ را دریافت می‌کنید.   ربات‌ تریدر یا معامله‌گر، نرم‌افزاری است که معامله‌گر می‌تواند آن را تنظیم کند تا به‌صورت خودکار به خریدوفروش دارایی‌های مختلف بپردازد، بدون این‌که به حضور شخص معامله‌گر نیازی باشد.

اندیکاتور TBF

۴,۹۵۰,۰۰۰ تومان
اندیکاتور یک ابزار برای تشخیص نقاط ورود و خروج بالقوه در بازار فارکس است.   TBF: جفت ارزهای فارکس و کریپتو در متاتریدر حداقل سرمایه ۲۰۰ دلار جفت‌ارزها و ۵۰۰ دلار طلا سیستم بدون تغییر سیگنال میباشد (non-repaint)

دستیار تریدر گلدبرد (ریسک متوسط)

۱۴,۵۳۵,۰۰۰ تومان
شما با خرید این محصول ربات تمام‌ اتوماتیک گلد برد، شامل دو لایسنس دمو و رییل‌ یکساله، به همراه آموزش نصب و راه‌اندازی ربات و همچنین پشتیبانی واتس‌اپ را دریافت میکنید.   ربات‌ تریدر یا معامله‌گر، نرم‌افزاری است که معامله‌گر می‌تواند آن را تنظیم کند تا به‌صورت خودکار به خریدوفروش دارایی‌های مختلف بپردازد، بدون این‌که به حضور شخص معامله‌گر نیازی باشد.

دستیار تریدر گلدهورس (پر ریسک)

۲۲,۷۹۵,۰۰۰ تومان
شما با خرید این محصول ربات تمام‌ اتوماتیک گلد هورس، شامل دو لایسنس دمو و رییل‌ یکساله، به همراه آموزش نصب و راه‌اندازی ربات و همچنین پشتیبانی واتس‌اپ را دریافت میکنید. ربات‌ تریدر یا معامله‌گر، نرم‌افزاری است که معامله‌گر می‌تواند آن را تنظیم کند تا به‌صورت خودکار به خریدوفروش دارایی‌های مختلف بپردازد، بدون این‌که به حضور شخص معامله‌گر نیازی باشد.

اندیکاتور +Xprime

۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
اندیکاتور یک ابزار برای تشخیص نقاط ورود و خروج بالقوه در بازار فارکس است.   +Xprime: جفت ارزهای فارکس و کریپتو در متاتریدر حداقل سرمایه ۲۰۰ دلار جفت‌ارزها و ۵۰۰ دلار طلا سیستم بدون تغییر سیگنال میباشد (non-repaint)