اخبار, مقالات

نوروز ۱۴۰۳ با خانواده اودی فایننس

OODi Finance TEAM

گذشته قابل تغییر نیست؛ اما آینده قابل پایه‌ریزی است.

گروه اقتصادی اودی بستر پرورش کسانی است که می‌خواهند نقشی در آینده داشته باشند.
اودی فایننس متشکل از کارشناسان، مدرسین، متخصصین و دانش‌پژوهانی است که با هدف ارائه‌ی خدمات به علاقه‌مندان فعالیت در بازارهای مالی جهانی و داخلی، در کنار شما هستند.

شرکت “هوشمند سرمایه عصر فرتاک” با نام تجاری “اودی فایننس” با دورنمای انتقال دانش علمی و عملی و معرفی مسیرهای گوناگون در راستای کسب درآمد به صورت ارزی یا ریالی از بازارهای مالی فعالیت خود را آغاز نمود. در صنعت بازارهای مالی، تجربه و دانش زیاد، یک رکن اساسی برای دستیابی به موفقیت است؛ در این راستا با افراد حرفه‌ای و کارآزموده هم مسیر شده‌ایم تا بهترین ایده‌ها و آموزش‌ها را در زمینه بازارهای مالی فراهم کنیم.
مجموعه اقتصادی “اودی فایننس” به عنوان یکی از پیشگامان در حوزه معرفی و آموزش بازارهای مالی فعالیت می‌کند. ما به صورت تخصصی در زمینه بازارهای مالی داخلی (بورس و سهام)، بازارهای مالی بین المللی (فارکس، کریپتوکارنسی و…) و زیرمجموعه‌های جانبی این بازارها فعالیت می‌کنیم. در این مجموعه اقتصادی با افتخار، ارایه دهنده خدماتی با کیفیت و متنوع در حوزه بازارهای مالی هستیم و تحت هر شرایطی مخاطبان ما در اولویت هستند و برای رسیدن به هدف خود در ارائه خدمات با کیفیت، بیشترین تلاش را می کنیم.
اعتقاد داریم که دانش و تجربه ما در این حوزه، به ما اجازه می دهد تا بتوانیم به مخاطبان خود خدماتی با کیفیت به همراه بازدهی معقول ارائه دهیم و با ارائه پشتیبانی تمام وقت برای دوره‌های آموزشی تلاش می کنیم تا مخاطبان خود را در هر مرحله از معاملات خود در بازارهای مالی همراهی کنیم و از آنها حمایت کنیم.

خدمات گروه اقتصادی اودی فایننس:
بازارهای مالی داخلی
۱. بورس
۲. طلا
۳. دلار
۴. زعفران
بازارهای مالی بین‌المللی
۱. فارکس
۲. کریپتوکارنسی (ارز دیجیتال رمز ارز)
۳. کپی ترید (سوشال ترید)
دوره‌های آموزشی حضوری و غیرحضوری
معرفی و ارائه دستیار ترید (ربات‌های معامله‌گر)
معرفی و ارائه اندیکاتورهای کاربردی
ارائه مشاوره در زمینه اصلاح سبد سرمایه
مشاوره و راهنمایی برای سرمایه‌گذاری هوشمندانه‌تر
ارائه مشاوره و راه حل عملی در زمینه کسب و کار
دوره‌های آموزشی ویژه نوجوانان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *